Náš tým

Náš tým Racoon Cleaning Products

Název Racoon charakterizuje naši společnost jako skupinu mladých, kreativních lidí s vášní pro motorismus. Náš tým je složen z mezinárodních kvalifikovaných detailerů, tuningových profesionálů, chemiků, designérů a marketingových expertů.

Racoon je nová úspěšná prémiová značka po celém světě. Nabízíme efektivní a kompletní sortiment produktů na péči o vozidlo s novými čisticími a ošetřovacími přípravky, vosky na auta, konzervačními materiály (NANO, keramika), leštícími prostředky a doplňky – v současnosti přibližně 60 různých produktů. Náš sortiment se neustále rozšiřuje a inovuje.

Společnost Racoon každodenně pracuje na snižování ekologických stop a mnohé z našich účinných a čistících prostředků jsou šetrné k životnímu prostředí a biologicky odbouratelné, obaly jsou recyklovatelné a recyklované vcelku nebo po částech. Opětovným použitím našich kvalitních lahví a postřikovacích hlavic také pomáháte chránit životní prostředí.

Produkty Racoon jsou vyvinuty v laboratorních podmínkách jen z těch nejlepších a nejinovativnějších surovin, testovány v praxi a vyráběny výhradně v Německu – 100% Made in Germany.

Společnost Racoon má originální design s pestrými, ale hlavně funkčními produkty. Rodina Racoon každý den vkládá do svých automobilů vášeň. Nabízíme širokou škálu produktů, pro každého něco. Přesvědčte se sami a neváhejte se obrátit na náš kvalifikovaný personál, který vám ochotně pomůže s výběrem.

slovenský tým Racoon Cleaning Products v sestavě sleva Tomáš, Mirka, Anetka, Marek v stánku Racoon na sraze v Trenčíně
Jsme hrdí na to, že jsme součástí rodiny “RACOON.” Není to jen produkt nebo jméno pro nás. Pro nás to znamená vášeň, životní styl a rodinu. Přidejte se k nám na naší cestě a staňte se součástí této rodiny.

Náš tým Racoon

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame, kde se dozvíte nejčerstvější informace o nových produktech, soutěžích a akcích autokosmetiky Racoon.

kreslená hlava mývala zakomponována do černého kruhu s růžovým olemováním

POWERFUL PROFESSIONAL CLEANING PRODUCTS FOR YOUR CAR & BIKE

Autokosmetika Racoon Cleaning Products: